Заява Української Свободи

01.12.2011 08:00

"Українська Свобода" засуджує спроби провокаторів використовувати її бренд у боротьбі з ВО "Свобода"

Вельмишановна українська громадо, брати і сестри українці в Україні та діаспорі!

Нещодавно із обуренням і подивом дізналися, що наша Організація, вірніше, її назва в шахрайський спосіб використовується в Україні у боротьбі з нашим побратимом – Всеукраїнським об’єднанням "Свобода".

Як повідомили українські ЗМІ, в Україні створено об’єднання під назвою "Українська Свобода", яке планує брати участь у виборах. Також стало відомо, що координатором цього об’єднання виступає якийсь Степан Барна, член Президії НУНС та помічник депутата В'ячеслава Кириленка.

У зв'язку із цим Міжнародне об'єднання "Українська Свобода" зобов’язане заявити:

Наша організація була заснована у 2007 році в Чеській Республіці. Свою діяльність поширює по цілому світі, в тому числі в Україні, проте жодного  відношення до "новоствореного" в Україні громадського руху "Українська Свобода" Степана Барни не має! Більше того, вважаємо неприпустимими будь-які політичні заяви з використанням відомого серед усього українства бренда у боротьбі з нашим побратимом – Всеукраїнським об'єднанням "Свобода".

Звідси, з діаспори, особливо чітко проглядається провокація нинішньої влади, яка за допомогою усіляких барн намагається боротися проти патріотичної української опозиції. Очевидно, що проект, який реалізується, є проектом Партії регіонів, а його координатори грають роль новітніх Романів Козаків, мета яких – поборювати все українське. Тепер зрозуміло, чому у "помаранчевої" влади була така провальна політика, що розчарувала всіх, і нас, українців з-за кордону. Адже барни та їм подібні лише займалися власним збагаченням і провокаціями проти українців. Ми не пригадуємо, щоб цей добродій, коли його партія була при владі, допомагав чи підтримував Українську школу в Празі. Це робило Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Зате тепер він нахабно і по-шахрайськи намагається вкрасти й спаплюжити назву нашої організації.

Міжнародне об'єднання "Українська Свобода"  засуджує ці дії Степана Барни, адже це – відверто шахрайський та нахабний вчинок, який спрямовано проти виборців та української опозиції. Якщо в нього є совість та мужність, вищевказаний добродій мав би визнати свою провину та вибачитись перед громадянами України за такі дії, а також і перед Міжнародним об’єднанням "Українська Свобода" за те, що намагається популяризувати власний політичний проект за рахунок нашої організації. Ми вимагаємо негайних вибачень з боку провокатора і офіційної позиції НУНС та "За Україну!", брендами яких прикривається вищеназваний провокатор.

Віримо, що українці розберуться і гідно оцінять шахрайство новітнього політичного Остапа Бендера.

Президент Міжнародного об’єднання "Українська Свобода" Богдан Костів