В Празі відбулася акція "Вставай, Україно!"

07.04.2013 16:15

7 квітня 2013 року з ініціативи Міжнародного об'єднання "Українська Свобода" у Празі сотні українців висловили свою підтримку всеукраїнській акції протесту "Вставай, Україно!" Таким чином українська громада Чехії започаткувала аналогічні протестні акції українців за кордоном.

Акція відбулася під національними, червоно-чорними революційними прапорами та стягами Всеукраїнського об'єднання "Свободa". Учасники тримали плакати з гаслами: "Скажи "ні" антинародній політиці Януковича та Азарова!", "Рибака – у відставку!" та ін. Перед присутніми виступили президент Міжнародного об'єднання "Українська Свобода", депутат Львівської обласної ради Богдан Костів та віце-президент Міжнародного об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнулін. Націоналісти закликали людей до непокори та боротьби з бандитським режимом, який нехтує законами, думкою громадян і ганьбить Україну.

"Незаконні рішення "регіоналів" і комуністів, які вони "ухвалили" у Києві на Банковій, – це не що інше, як намагання узурпувати владу в Україні. Нині режим Януковича намагається встановити диктатуру та отримати повний контроль над парламентом. Ми рішуче засуджуємо ці антиконституційні дії та заявляємо, що рішуче протистоятимемо їм!", – зазначив президент Міжнародного об'єднання "Українська Свобода", депутат Львівської облради Богдан Костів.

Фото тут

Пресове бюро Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода"