В Чехії продовжуються протести проти політичних репресій в Україні

19.02.2011 13:25

17 лютого 2011 у четвер о 17.00 год. відбулося пікетування Українського посольства у Празі (Чехія). Організували цю протестну акцію члени та прихильники Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода". Під час пікету перед присутніми виступили президент МО "Українська Свобода" Богдан Костів. Було засуджено політичні репресії в Україні стосовно українських патріотів тa антиукраїнські дії нинішньої влади.

Вимоги пікетувальників:
1. Негайно припинити репресій щодо Українських патріотів членів ВО "Свободи" та організації "Тризуб" ім. Степана Бандери та випустити їх з під арешту.
2. Припинити тиск на опозиційних журналістів, а зокрема на О. Білозерську та на письменницю М. Матіос.
3. Повернути славної пам'яті Провіднику ОУН(Р) Степану Бандері звання Героя України. 4. Засудити сталінізм та його виконавців.
5. Януковича та його уряд у відставку.
6. Розпочати судові процеси над Януковичем, міністрами Могильовим і Табачником - за зраду України. Пікетувальники скандували: "Владу геть!", "В Україну демократію!", "Свободу патріотам!","Зека за грати!","Перемога або смерть!".

Пікет проходив під державними українськими прапорами, стягами ВО "Свободи" та революційними червоно-чорними знаменами. Акцію знімали та брали інтерв'ю - журналісти від Радіо "Свобода" Зиновій Фриз, від українського "Нового каналу" Христина Шкудор.

Пресове бюро МО "Українська Свобода"