Вітаємо з 71 річницею відновлення Української держави та 105 річницею від дня народження головного командира УПА Романа Шухевича

29.06.2012 10:17

Вітаємо з 71 річницею відновлення Української держави та 105 річницею від дня народження головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича (Тарас Чупринка).

Вічна пам'ять Героям України!


30 червня 71 річниця проголошення у Львові Акту відновлення Української держави! "Волею українського народу Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголосила 30 червня 1941 року створення Української держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України. Акт 30 червня 1941 року засвідчив усьому світові, що український народ є законним господарем на своїй землі і буде її боронити власними силами перед кожним, хто намагатиметься потоптати волю України.

Тож у цей славетний для нашої держави день бажаємо Вам міцного здоров'я, вагомих успіхів і здобутків в ім'я зміцнення державності, торжества ідеалів свободи й демократії на благо нашого народу та на славу України!".

Пресове бюро Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода"