Українці в Празі пікетували міністрів-українофобів Азарова і Табачніка

19.12.2011 16:46

19 грудня 2011 року українці Праги за активної участи спільноти прихильників ВО "Свобода" у Чехії провели акцію протесту проти українофобів з уряду України. Акція була присвячена візиту Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та міністра-українофоба Табачніка до Праги на Форум підприємців.

У складі делегації від України до Праги прибули Міністр освіти і науки Табачнік, Міністр культури Михайло Кулиняк та голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко. Прикметно, що урядовці прес-конференцію в приміщенні Кабінету Міністрів Чеської Республіки провели чеською і російською мовами. Такими ж були робочі мови Форуму підприємців з обох держав, який відбувся у приміщенні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки.

Українці, які живуть у Чехії, зустріли делегацію на чолі з Азаровим протестною акцією. Вони вимагали звільнення Азарова й Табачніка із займаних посад через відверто українофобську політичну діяльність та незадовільну економічну ситуацію в Україні.

В усіх офіційних місцях, де з'являлися чиновники, українці встановлювали пікети із відповідними гаслами. "Степан Бандера та Роман Шухевич – Герої України!", "Азаров, іди у відставку!", "Україною мають керувати українці!".

Маніфестація розпочалася біля будівлі Уряду Чеської Республіки; за ініціативи спільноти прихильників Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" акція продовжилася на Празькому граді, де розташовано Секретаріат Президента Чехії.

Пресове бюро Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода"