Українська громада Праги проти репресій в Україні

14.01.2011 23:27

В п’ятницю 14 січня 2011 року в Празі біля греко-католицького катедрального собору Святого Климента відбулося віче-протест проти сьогоднішньої поліційної влади в Українi - проти незаконних арештів членів ВО "Свобода" та членів ВО "Тризуб" імені Ст. Бандери, а також проти репресій до опозиційної журналістки Олени Білозерської та тиску на письменницю М. Матіос.

На віче виступив в. о. Президента Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнуллін, який розповів присутнім про події в Україні і підкреслив що тільки соціал-національна революція може все змінити. Також пан Олег закликав громадян не коритись владі і всіма можливими способами протидіяти антиукраїнським силам. На мітингу також виступив Роман Кавальчук - голова молодіжного руху "Білоруського Національного Фронту", який висловив слова солідарності українському народу у його боротьбі з антиукраїнською владою і закликав українців до громадянської непокори, провів паралелі між ситуацією в Білорусі і в Україні, вказав на однаковий розвиток подій. Віче пройшло під українськими та білоруським прапорами. Присутніх на акції непокори було близько сотні.

О 17.00 годині українська громада в центрі Праги приєдналася до протесту Білорусів проти утримування за ґратами опозиційних кандидатів в президенти і на чолі зі в. о. Президента МО "Українська Свобода" висловили свої солідарності білоруському народу.

Пресове бюро МО  "Українська Свобода"
Михайло Федай