У Мюнхені відбулася панахида за Степанa Бандерy

31.10.2010 13:00

30 жовтня 2010 року на могилі славної пам'яті Провідника ОУН Степана Бандери у м. Мюнхені (Німеччина) відбулася поминальна панахида та віче. Панахиду до 51 річниці з дня загибелі Провідника відслужив священник УГКЦ. В слові на пошану Провідника oтець розповів про його життєвий шлях. Також виступили представники світового українства.

На панахиді були присутні члени родини Провідника - зять Андрій Куцан, внуки та правнуки, представник посольства України в Німеччині а також українські націоналісти з України, Німеччини та інших європейських країн. В заході взяла участь багаточисельна делегація від МО "Українська Свобода" з Чехії під проводом віце-президента Олега Зайнулліна та члени колективу "Родина" з Праги під керівництвом пана Йосипа Климковича. Також були присутні прихильники ВО "Свободи" з Німеччини.

Громадська панахида була завершена виступом бандуристів зі Львова. Після панахиди делегація МО "Українська Свобода" відвідала могили Наталки Куцан - Бандери, провідників Ярослава Стецька, Степана Ленкавського, Голови СБ ОУН І. Кашуби, полковника УНА Є. Рена - Побігущого та інших yкраїнців, які спочили в німецькій землі на цвинтарі Вальдфрідгоф. Про життя і боротьбу Провідників ОУН розповіли делегації з Праги та "свободівцям" пані Захарків та членка УПА і колишня секретарка Ярослава Стецька - пані Філь.

Пресове бюро МО "Українська Свобода"
Олекса Мартинець

Фото