Олег Тягнибок зустрівся з українською громадою в Празі

16.03.2016 08:00

15 березня 2016 року в Українському народному домі в Празі (Чеська Республіка) відбулася зустріч голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олега Тягнибока з українською громадою.

На початку зустрічі лідер ВО "Свобода" ознайомив присутніх з поточною політичною ситуацією в Україні, зокрема, з боротьбою за крісло Прем’єр-міністра України.

Олег Тягнибок детально зупинився на соціально-економічній ситуації в Україні та російсько-українській війні, у т.ч. участі провідників та членів ВО "Свобода" у бойових діях на сході нашої Держави.

Також Олег Тягнибок розповів про допомогу, яку "Свобода" надає родинам загиблих та поранених. Під час дискусії з представниками місцевої громади Олег Тягнибок наголосив на успіхах ВО "Свобода" під час місцевих виборів в Україні, в результаті яких члени "Свободи" очолили обласні та районні центри, а також увійшли до обласних та районних рад в усіх регіонах Держави.

Очільник Всеукраїнського об’єднання відповів на численні запитання учасників зустрічі, яка завершилася спільним виконання Державного Гімну України.