Свято Першого дзвоника відбулося в суботній школі "ERUDYT" в Празі

08.09.2010 10:00

Bже вкотре празька осінь вітає нас звучанням першого дзвоника. Це суботня школа "ERUDYT" запрошує на навчання.

Ми на порозі нового навчального року, на порозі в захоплюючу Країну Знань. І не дивлячись на усі труднощі, пов’язані з фінансуванням, Суботня школа "Erudyt" продовжує існувати і надавати українським дітям які проживають за кордоном знання рідною мовою.

Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде справді першим у житті. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе в Країну Знань. Усе це буде першим для наших юних школярів, для наших першокласників.

На святі першого дзвоника ми почули виступ учнів молодшої школи і старшокласників та привітання вчителів та директора школи Марії Гаврилюк. Також привітали учнів та педагогічний колектив з початком навчального року і шановні гості. Заступник посла України в Чеській Республіці по роботі з громадськістю Андрій Моторний та фундатор школи президент Міжнародного об’єднання "Українська Свобода" Богдан Костів.