Мітинг білорусів і українців відбувся в Празі

29.01.2011 13:08

29 січня о 12 годині відбувся мітинг білоруських опозиціонерів зорганізований представником білоруської діаспори Євгеном Сідоріком. На мітинг прибув координатор громадського руху "European Belarus"  Дзмітрій Бародка з групою патріотів-опозиціонерів. В руках тримали банер на англійській мові "Stop terror in Belarus!" та плакати. В білоруській акції протесту взяли участь члени Міжнародного Об’єднання "Українська Свобода" під керівництвом віце-президента об’єднання Олега Зайнулліна.
 
Перед присутніми виступили Дзмітрій Бародка, який розповів про ситуацію в Білорусі, а також Олег Зайнуллін, який у своєму виступі розповів про події в Україні, про численні репресії проти патріотів-націоналістів, підкресливши, що тільки соціал-національна революція може змінити стан в Україні і знищити антинародний правлячий режим Януковича і його команди.
 
Мітинг проходив під національними прапорами Білорусі, України, червоно-чорними бандерівськими та стягами ВО "Свободи". Мітинг викликав велике зацікавлення в численних туристів Праги та місцевих жителів, а також ЗМІ. На акції роздавались листівки англійською мовою про політичні репресії в Білорусі.

Пресове бюро МО "Українська Свобода"
Олекса Мартинець