Чесько - українська конференція

27.04.2010 20:06

27 квітня 2010 року в Празі відбулася друга чесько-українська конференція на тему "Проблеми легального перебування та працевлаштування громадян України на території Чеської Республіки". Конференція відбулася під егідою омбудсманів України та Чеської Республіки.

У вступній частині виступили посол України в ЧР Іван Грицак, голова організаційного комітету конференції член міськoї ради ЧР Я. Пешек, Уповноважений ВРУ з прав людини ЧР Й. Сейтлова. Під час конференції були розглянуті теми видачі дозволів на здійснення трудової діяльності громадянам України на території ЧР та умови і досвід легального працевлаштування громадян України в ЧР.

Tакож обговорювалися історична роль української еміграції в ЧР, актуальна ситуація на ринку праці в ЧР з огляду на питання працевлаштування іноземців, наслідки економічної кризи для громадян України в ЧР, соціальне страхування громадян України в ЧР, порушення закону іноземцями, нострифікація атестатів.

Конференцію відвідали представники всіх українських організацій ЧР серед них представник МО "Українська свобода" віце-президент Олег Зайнуллін та симпатики з міста Плзня. Також проведена інформаційна проукраїнська компанія та роздано ґазету "ВО Свобода" зі закликами ставати до лав національної опозиції між всіма присутніми конференції.

Пресове бюро міжнародного об'єднання "Українська Свобода"
Олекса Мартинець