3.9.2011 - пролунав перший дзвоник в українській суботній школі "ERUDYT" в Празі

03.09.2011 19:42

3 вересня 2011 року в Празі пройшло свято День знань та День відкритих дверей в українській суботній школі "ERUDYT".

День знань – особливе свято як для дорослих, так і для дітей. Адже у цей святковий день в усіх школах завжди голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка. У ці вересневі дні Прага уже вкотре зібрала на святкову лінійку дітей, батьків і гостей. І це не дивно. Адже в українській суботній школі "ERUDYT" в Празі велике свято – День знань.

Саме сьогодні шкільна сім‘я прийняла поповнення – учнів 1-го класу. Вони по праву зайняли почесне місце на першій лінійці. Присутні тут і ті, для кого цей перший дзвінок буде останнім – 11-класники. Цей навчальний рік буде для них вирішальним. Вони урочисто декламують вірші, красуючись у вишиванках, щиро вітають першокласників, наче згадали себе вчорашніх.

Ця празька осінь вкарбується їм у пам'ять. Наші маленькі друзі стають повноправними школяриками та отримають з рук випускників свою першу книгу. Привітав школярів і представник посольства України в Чеській Республіці Андрій Моторний.

І ось настав час дзвінку сказати своє слово. Він покликав уперше цього навчального року всіх учнів у світ знань.

Хотілось би висловити велику подяку та низько вклонитися за підтримку школи народному артистові України Богдану Бенюку, керівництву Міжнародної української школи та президентові Міжнародного об'єднання "Українська Свобода" Богдану Костіву. Щира подяка батькам, які тут, за кордоном, підтримують і вірять в українську освіту.

Пресове бюро Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода"