3-4 липня Прагу відвідав з офіційним візитом президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій

04.07.2011 20:42

У неділю, 3 липня, Євген Чолій виступив у храмі св. Климентія перед українською громадою.

Після служби у будинку нацменшин в Празі відбулася зустріч Президента СКУ зі головами українських діяспорних об’єднань та представниками українських молодіжних організацій в Чеській Республіці.

Виступаючи з промовою перед керівниками українських громад, Євген Чолій зазначив, що наша сила – у єдності й підтримці один одного, і що наша політика має формуватися з урахуванням сучасної ситуації у світі. На жаль, політична ситуація в Україні стає дедалі напруженішою і зараз, як ніколи, ми всі маємо стати пліч-о-пліч на захист національних інтересів України. Він закликав усіх долучитися до заяв СКУ проти дій антиукраїнської влади.

У зустрічі взяв участь Президент Міжнародного об'єднання "Українська Свобода" Богдан Костів, члени та прихильники ВО "Свобода". Богдан Костів у розмові з президентом Світового Конґресу Українців Євгеном Чолієм зазначив, що "Свобода" готова до співпраці і завжди брала активну участь у спротиві українофобській політиці чинної влади, відстоюючи національні інтереси українців.

У понеділок, 4 липня, Євген Чолій зустрівся зі заступником голови Праги, відвідав секретаріат Ради уряду з питань нацменшин, мав зустріч із представником Міжнародної місії з питань міграції, зустрівся зі Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці Іваном Грицаком.

Відео матеріали тут: jarmart.eu

Пресове бюро Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода"
Олекса Мартинець