23.11.2010 мітинг- протест проти нового податкового кодексу в Празі

23.11.2010 20:10

23 листопада 2010 в Празі біля Посольства України в Чехії відбувся мітинг- протест. На мітингу виступив виконувач обов'язків президента
Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнуллін, який засудив дії уряду щодо податкового кодексу та дії міністра освіти Дмитра Табачника, як ворога української мови та історії. На мітингу також виступив пан Роман Кавальчук - голова молодіжного руху Білоруського Національного Фронту, який висловив слова солідарності українському народу у його боротьбі з антиукраїнською владою.

До мітингуючих вийшов пан Михайло Ковбаса - перший секретар з політичних питань Посольства України в ЧР, якому були пред’явлені вимоги мітингуючих. В руках учасники акції тримали українські державні прапори, прапори ОУН-УПА, ВО "Свобода" та національний прапор Білорусі біло-червоно-білий. Також були і плакати із гаслами: "Азарова геть!", "Азаров + Тігіпко + Табачник = вороги", "Прага з Україною", "Разом до перемоги!", "Податковому кодексу, ні!" та інші. Мітинг тривав з 16:00 до 18:00 години.

Пресове бюро МО "Українська Свобода"