Українська громада Праги проти репресій в Україні

14.01.2011 23:27

В п’ятницю 14 січня 2011 року в Празі біля греко-католицького катедрального собору Святого Климента відбулося віче-протест проти сьогоднішньої поліційної влади в Українi - проти незаконних арештів членів ВО "Свобода" та членів ВО "Тризуб" імені Ст.Бандери, а також проти репресій до опозиційної журналістки Олени Білозерської та тиску на письменницю М. Матіос.

На віче виступив віце-президент Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнуллін, який розповів присутнім про події в Україні і підкреслив що тільки соціал-національна революція може все змінити. Також пан Олег закликав громадян не коритись владі і всіма можливими способами протидіяти антиукраїнським силам. На мітингу також виступив Роман Кавальчук - голова молодіжного руху "Білоруського Національного Фронту", який висловив слова солідарності українському народу у його боротьбі з антиукраїнською владою і закликав українців до громадянської непокори, провів паралелі між ситуацією в Білорусі і в Україні, вказав на однаковий розвиток подій. Віче пройшло під українськими та білоруським прапорами. Присутніх на акції непокори було близько сотні.

О 17.00 годині українська громада в центрі Праги приєдналася до протесту Білорусів проти утримування за ґратами опозиційних кандидатів в президенти і на чолі зі заступником голови МО "Українська Свобода" висловили свої солідарності білоруському народу.

Пресове бюро МО  "Українська Свобода"
Михайло Федай